محصولات

اورینگ سیلیکون silicon

اورینگ سیلیکون silicon

اورینگ سیلیکون  چیست؟

اورینگ سیلیکونی (ORING SILICON)، الاستیسیته خود را در دمای 60 – تا 220 درجه سانتی گراد حفظ می کند (توجه: حرارت مستقیم را تاب نمی آورد و تحمل آن در برابر حرارت غیرمستقیم است و اورینگ دما بالا نیز گفته می شود) و در این بازه دمایی مقاوم می باشد که باعث می شود با مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا و رنگ پذیری خوب در مصارف بهداشتی و پزشکی و غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

و لازم به ذکر است که مقاومت اورینگهای سیلیکونی در برابر گاز اوزون، نور فرابنفش، جو، روان کارها و آب بسیار خوب است و استاندارد سختی آن 70  می باشد، اما استفاده از ارینگ سیلیکون در اجزا و آببند های دینامیکی توصیه نمی شود زیرا باید از الاستومرهای دیگری استفاده شود که در این رابطه می توانید از مهندسان لاستیک سازی رویان صنعت مشاوره رایگان دریافت کنید.

اورینگ سیلیکون silicon

انواع سیلیکون و انواع اورینگ:

سیلیکون به دونوع تقسیم می شود که نوع اول آن  که رنگ آن بی رنگ و شفاف می باشد که برای مصارف بهداشتی غذایی و پزشکی کاربرد دارد. و نوع دوم صنعتی آن دارای رنگ های مختلفی از جمله قرمز، نارنجی، زرد و طوسی می باشد.لاستیک سازی رویان صنعت قادر به طراحی و تولید انواع ارینگ (بی رنگ، رنگی، اسفنجی، تزریقی و..)، به درخواست شما مشتریان به صورت تعدادی و تیراژی می باشد.

Oring  در دو شکل حلقه ای و همچنین متری موجود می باشد. اورینگ حلقه ای یا مدار بسته در سایزهای استاندارد وجود دارد که لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع سایزهای استاندارد به صورت تعدادی و تیراژی می باشد. و زمانیکه نیاز به ارینگی با قطر خیلی بزرگ باشد از اورینگ متری استفاده می شود که با چسب به شکل حلقه ای تبدیل می شود و قابل استفاده می باشد. اورینگ ها تقریباً در هر صنعتی کاربرد دارند.

اورینگ سیلیکون silicon

مصارف اورینگ سیلیکون در کجاست؟

برای قرار گرفتن در یک شیار و تحت فشار بودن میان دویا چند بخش طراحی شده است تا آب بندی در محل اتصال ایجاد نماید و درمصارف بهداشتی و پزشکی و غذایی و کارخانجات ساخت قطعات خودرو، پزشکی ( اورینگهای ارتودنسی- ایمپلنت)، صنعت پوشاک، لوازم ورزشی، صنعت برق و… استفاده کرد.

لاستیک سازی رویان صنعت فروشنده، طراح و تولید کننده  انواع اورینگ می باشد و  مهندسان لاستیک سازی رویان صنعت شما مشتریان گرامی را در انتخاب بهترین الاستومر  و با توجه به محل قرار گیری اورینگ، راهنمایی می نمایند و لازم به ذکر است رویان صنعت بدون محدودیت تولید به درخواست شما مشتریان گرامی، اورینگ مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

اورینگ سیلیکون silicon

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.