باتر فلای ولو وایتون

باتر فلای ولو وایتون

باتر فلای ولو وایتون:

باتر فلای ولو وایتون (viton) می‌تواند در  اکثر شرایط کاری مانند دمای بالا تا ۳۰۰درجه سانتیگراد را تحمل کند و در اکثر مواد شیمیایی دچار خوردگی و تورم نشود و همچنین در مقابل اسید و حرارت نیز مقاوم می باشد و در صنایع مختلف نظیر صنایع شیمیایی، نفت، گاز، فولاد، مورد استفاده زیادی دارد. لاستیک سازی رویان صنعت در ابعاد مختلف با بهترین قیمت و کیفیت، بدون محدودیت تولید، به درخواست شما مشتریان گرامی طراحی و تولید می نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

لاستیک شیر پروانه ای یا باتر فلای ولو

باترفلای ولو:

لاینر باتر فلای ولو لاستیکی یا لاستیک شیر پروانه ای  در سایزهای بزرگتر دارای عملگرهایی متعددی مانند پنوماتیکی، هیدرولیکی و غیره دارد و همچنین در الاستومر های مختلف و  از سایز pn 50 الی pn 600 توسط لاستیک سازی رویان صنعت تولید می شود. و همچنین دارای عملکرد آسان و سریع می باشد.

يكي از ساده‌ترين شيرهاي كه كاربرد صنعتي آن در واحدهاي نفت و پتروشيمي متداول است باترفلای ولو یا شير صنعتي پروانه‌اي است و ساختمان آن از يك بدنه معمولي و يك صفحه مدور كه تقريباً در میان قرار دارد ساخته شده است.

 

نحوه عملکرد :

در بعضی موارد خاص بوسیله فلکه دستی که به میله گرداننده صفحه وصل می باشد و مکانیزم آن در یک جعبه چرخ دنده قرار دارد مجهز می کنند تا چنانچه اگر گرداننده اصلی که هوا یا هیدرولیک باشد از کار افتاده و بتوانند با آزاد کردن آن از دنده، با اهرم یا فلکه دستی را در هر حالت که باشد نگه داشت.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.