محصولات

انواع دیافراگم منجید دار لاستیکی

دیافراگم های لاستیکی

ساخت دیافراگم کلاهی منجیددار:

دیافراگم لاستیکی منجیددار کلاهی جهت استفاده در رگلاتورها و پیستون ولو ها، ماشین آلاتی که دارای سیستم قطع و وصل آنی هستند با ضخامت های پایین و منجید ویا تقویت کننده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

دیافراگم لاستیکی منجیددار

 

دیافراگم لاستیکی منجید دار چیست:

دیافراگم لاستیکی منجید دار یا پرده پلیمری عضوی از مکانیزم است که در کنترلر ها به عنوان مسدود کننده و یا کنترل کننده جریان سیال استفاده می‌شود. منجید و یا الیاف های کتان، پلی استر، کربن و یا هر شبکه ای که بتواند فشار سیال را تحمل کند، نقش بالابرنده تحمل فشار به صورت تناوبی را بر عهده دارد.

دیافراگم لاستیکی منجید دار ترکیبی از الاستومر و منجید می باشد که در پمپ های دیافراگمی، شیربرقی دیافراگمی، اکچوئیتور، کنترل ولو و سایر مکانیزم های دیافراگمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. صنایع لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع دیافراگم های لاستیکی با وجود (منجید، فلز، تفلون و…) می باشد.

 

کاربرد دیافراگم منجیددار:

کاربرد این قطعه در انواع پمپ ها، مکانیزم های کنترل جریان، اکچوئیتور، که فشار میدانی دارند استفاده میشود و از فشار حداقل تا 70 بار bar را تحمل می‌کنند را می توانید در لاستیک سازی رویان صنعت سفارش دهید.

دیافراگم های  لاستیکی منجید دار دارای انواع ساختار منجید می‌باشند:

که از نظر تنوع دانه بندی دارای EP یا فشردگی بافت متفاوت هستند و یا از نظر جنس الیاف در انواع کتان، پلی استر، کربن، نخ و… می‌باشند. که تمامی این ساختار قابل سفارش و تولید به درخواست شما مشتریان گرامی بدون محدودیت تولید با بهترین قیمت و کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید سفارش خود را دریافت نمایید.

 

صنایع لاستیک سازی رویان صنعت با داشتن تجربه در تولید انواع دیافراگم لاستیکی منجیددار توانایی تولید انواع دیافراگم ها ی لاستیکی دیافراگم های منجیددار، دیافراگم های منجیددار کلاهی، دیافراگم های لاستیک ptfe, دیافراگم های کنترل ولو، دیافراگم های فیشر، دیافراگم ساندرز، دیافراگم ویلدن، دیافراگم شیربرقی و…  می باشد، همچنین این واحد، طراحی و  تولید قطعات لاستیکی را از طراحی، ساخت قالب، تولید قطعه، به صورت تخصصی انجام می‌دهد.

 

 

دیافراگم لاستیکی منجیددار

تولید کننده انواع دیافراگم لاستیکی :

مهندسان رویان صنعت با قرار دادن پارچه های پلی استر میان دو لایه لاستیک، مقاومت دیافراگم را افزایش داده و همچنین باعث می شود دیافراگم منجید دار فشار بالایی را تحمل ‌کند و  در  استحکام زیاد انعطاف پذیر و قابلیت ارتجاعی داشته باشند تا کاربرد و عملکرد مناسب داشته باشند و در برابر پارگی و سایش مقاوم  بوده و در شیرهای کنترل، کنترل ولو ها، شیرهای پنوماتیک، پمپ ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 

فیلم معرفی و نمونه کار دیافراگم لاستیکی دولایه منجیددار مخصوص فشارهای بالا و شرایط اسیدی و بازی ، مخصوص ولوها و پمپ، مورد استفاده در پتروشیمی و پالایشگاه ها می باشد.

جهت نمایش کلیک کنید

https://aparat.com/v/OYkZs

 

و همچنین جهت دیدن تصاویر بیشتر از تولیدات تخصصی انواع دیافراگم های لاستیکی تولیدی رویان صنعت کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.