محصولات

روکش غلطک لاستیکی

روکش غلطک لاستیکی

روکش غلطک لاستیکی:

غلطک لاستیکی تشکیل شده از لایه بیرونی لاستیکی، لایه ی سخت لاستیکی، هسته فلزی، گردنه غلطک  و با قابلیت هایی همچون کار در شرایط جوی، مقاوم در برابر سایش، حرارت و سرما (که می تواند به 200-250 درجه برسد) و ارتعاشات مکانیکی و مقاومت در برابر انواع مواد شیمیایی، اسید و باز است، وظیفه ی اصلی این روکش ها ایجاد اصطکاک و جلوگیری از سایش و خوردگی سطح درغلطک ها می باشد.

تولید کننده انواع روکش غلطک:

لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع روکش غلطک لاستیکی  و چرخ های صنعتی (صاف و شیاردار) در قطر و طول های مختلف، بر اساس درخواست و نوع کارکرد غلطک با توجه به متریال درخواستی NR – SBR – NBR – EPDM – SILICON – PU – P.V.C – VITON – PTFE و… را طراحی و تولید می نمایید.

لاستیک سازی رویان صنعت با توجه به کیفت مطلوبی که در بازار ایران و خارج از ایران عرضه داشته است، لازم به ذکر است تولید این قطعه نیاز به دقت عمل در مراحل تولید می باشد و روش تولید و کیفیت مواد مصرفی در کارکرد و عمر مفید قطعه نقشه مهمی دارد.

روکش غلطک لاستیکی

موارد مصرف غلطک لاستیکی :

  • تولید و چاپ صنایع بسته بندی (مانند: کارتن ، کاغذ سازی و..): روکش این نوع غلطک ها به گونه ای طراحی و فرآیند شده است که مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل فیزیکی مکانیکی از جمله عوامل دینامیکی و هیدرولیکی و عوامل شیمیایی شامل انواع اسید ها ، بازها دارا می باشد . مورد مصرف این غلطک ها در قسمت رنگرزی شستشو و آهار می باشد.
  • صنایع فولاد : غلطک در انواع متریال های مختلف و مقاومت در برابر انواع مواد شیمیایی، اسید و باز و سایش و حرارت و… طراحی و تولید می شود.
  • پتروشیمی: غلطک در انواع متریال های مختلف و مقاومت در برابر انواع مواد شیمیایی، اسید و باز، سایش و حرارت و…طراحی و تولید می شود.
  • کشت : غلطک ضد سایش و مقاوم طبق در خواست طراحی و تولید می گردد.
  • صنعت به علت کاربرد وسیع غلطک و شرایط خاص با توجه به نیاز مشتری غلطک طراحی و تولید می گردد.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.