کوپلینگ لاستیکی همراه با فلز و بدون فلز

کوپلینگ لاستیکی همراه بافلز

کوپلینگ های لاستیکی:

در سیستم انتقال نیرو، جهت گرفتن ضربه و افزایش طول عمر شافت و موتور بکار می‌روند و نقش گرفتن ضربه های آنی و ارتعاش را به سیستم انتقال نیرو دارند .

و با توجه به محل کاربردشان، طراحی های مختلفی دارند. و باتوجه به محیط کارکردشان و نوع ارتعاش از متریال مختلفی ساخته می شوند. محیط روغنی، شیمیایی، حرارت بالا، ضربه یا لرزش با شدت بالا از جمله عواملی هستند که در انتخاب متریال ساخت کوپلینگ موثر هستند و می بایست با توجه به محیط کارکرد کوپلینگ، متریال مناسب از جنس Nr, Nbr و Cr را در ساخت کوپلینگ بکار برد.

 

کوپلینگ ها به دسته کلی تقسیم بندی می شوند:

1_ کوپلینگ های لاستیکی همراه با فلز
2_ کوپلینگ های لاستیکی بدون فلز
3_ کوپلینگ های پلی اورتان

 

این قطعه باتوجه به شکل هندسی شان نام گزاری های مختلفی دارند:
کوپلینگ خورشیدی و کوپلینگ گشنیزی، کوپلینگ کمپرسور، کوپلینگ دنده ای، کوپلینگH یا کوپلینگ KB, کوپلینگ فانوسی، کوپلینگ تایری، کوپلینگ ولکان کشتی یا ژنراتور کشتی.

 

کوپلینگ لاستیک سازی رویان صنعت

جنس کوپلینگ های لاستیکی:

جنس  با توجه به محیط کارکرد و نوع ارتعاشی که به آن ها وارد میشود انتخاب میشوند و متریال های nr .sbr.nbr .cr در شرایط مختلف انتخاب میشوند و همپچنین رویان صنعت ارائه دهنده انواع متریال ها می باشد:

 

الاستومر Nr:

این مدل لاستیک در کوپلینگ هایی استفاده میشود که ضربه و لرزش شدت زیاد دارد و محیط کارکرد خنثی و عاری از مواد شیمیایی میباشد.

الاستومر Nbr:

نیتریل بوتادین رابر یا nbr لاستیک ضد روغن میباشد که در پمپ های روغنی استفاده میشود و با ترکیب سایر کائوچو ها میتواند خواص ضد ضربه پیدا کند.

الاستومر Cr:

کلروپرن ویا نئوپرن از جمله لاستیک های منحصر به فرد است که خواص ضربه گیری ،حرارتی ،شیمیایی را دارد و با توجه به قیمت نسبتا گران این کائوچو در دستگاه ها و قسمت های خاص استفاده میشود.

 

 

کوپلینگ لاستیکی

صنایع لاستیک سازی رویان صنعت  با استفاده از دانش مهندسی در طراحی و ساخت انواع کوپلینگ ها و انتخاب متریال مناسب با کارکرد کوپلینگ و تجربه پرسنل ماهر، بالاترین کیفیت را ویژگی بارز محصولات خود قرار داده و با تضمین تولیدات خود موجبات اطمینان خاطر خریداران را فراهم نموده است.و همچنین رویان صنعت انواع کوپلینگ های لاستیکی را طبق درخواست (نقشه و یا قطعه) شما مشتریان گرامی طراحی، ساخت و تولید می نمایید.

کوپلینگ لاستیکی

 مشاهده تصاویر بیشتر انواع کوپلینگ  لاستیکی کلیک کنید و یا به قسمت گالری در سربرگ بالا مراجعه فرمایید.

4 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *