کوپلینگ لاستیکی همراه با فلز

کوپلینگ لاستیکی همراه با فلز

کوپلینگ لاستیکی همراه با فلز:

کوپلینگ های لاستیکی نقش گرفتن ضربه های آنی و ارتعاش را به سیستم انتقال نیرو دارند که بسته به محل کاربرد طراحی و تولید میشوند.

جنس کوپلینگ های لاستیکی:

جنس  با توجه به محیط کارکرد و نوع ارتعاشی که به آن ها وارد میشود انتخاب میشوند و متریال های nr .sbr.nbr .cr در شرایط مختلف انتخاب میشوند .
Nr
این مدل لاستیک در کوپلینگ هایی استفاده میشود که ضربه و لرزش شدت زیاد دارد و محیط کارکرد خنثی و عاری از مواد شیمیایی میباشد.

Nbr
نیتریل بوتادین رابر یا nbr لاستیک ضد روغن میباشد که در پمپ های روغنی استفاده میشود و با ترکیب سایر کائوچو ها میتواند خواص ضد ضربه پیدا کند.
Cr
کلروپرن ویا نئوپرن از جمله لاستیک های منحصر به فرد است که خواص ضربه گیری ،حرارتی ،شیمیایی را دارد و با توجه به قیمت نسبتا گران این کائوچو در دستگاه ها و قسمت های خاص استفاده میشود.

 

انواع کوپلینگ لاستیکی هراه با فلز و بدون فلز و همچنین کوپلینگ های پلی یورتان(پلی اورتان) تولیدی صنایع لاستیک سازی رویان صنعت مورد استفاده در انواع صنایع و صنعت های مختلف …. طبق در خواست شما مشتریان گرامی قالب سازی می شود و سپس قطعه لاستیکی (کوپلینگ لاستیکی ) در ابعاد و اشکال هندسی مختلف و جنس های مختلف به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد.

کوپلینگ خورشیدی و گشنیزی، لاستیک کوپلینگ کمپرسور، کوپلینگ دنده ای، کوپلینگ H اچ یا کوپلینگ KB ، کوپلینگ فانوسی، کوپلینگ آهن دار ، کوپلینگ تی T,
کوپلینگ لاستیکی چیست، کوپلینگ لاستیکی همراه با فلز،جنس کوپلینگ های لاستیکی، انواع کوپلینگ لاستیکی، کاربرد کوپلینگ لاستیکی،کوپلینگ لاستیکی منجیددار، کوپلینگ بشکه ای ، کوپلینگ ذوذنقه ای ، کوپلینگ زنجیری ، کوپلینگ پلی یورتان ، کوپلینگ تعادل ، کوپلینگ پروانه ای ،کوپلینگ شیاردار ، کوپلینگ تایری، کوپلینگ کمپرسور، کوپلینگ دندان خرگوشی و….

لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده و طراح انواع کوپلینگ های لاستیکی در ابعاد و جنس(متریال) مختلف می باشد، و همچنین جهت مشاهده تصاویر بیشتر انواع کوپلینگ  لاستیکی کلیک کنید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر ، سفارش و قیمت لطفا تماس بگیرید.

2 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *