محصولات

گردگیر لاستیکی

کاربرد گردگیر لاستیکی

گردگیر لاستیکی آکاردئونی یا خاک گیر لاستیکی و یا ساخته شده از انواع برزنت و مواد نسوز می باشد که با ساختار طراحی شده و مهندسی از ورود گردو غبار و هر عامل خارجی به داخل یک مجموعه مکانیکی جلوگیری کرده و باعث افزایش عمر سیستم های انتقال نیرو ،جک ها و سایر ادوات مکانیکی که نیاز به سیل یا آب بند ثابت دارند می شود.

گردگیر لاستیکی  گردگیر آکاردونی .rubber bellows

جنس انواع گردگیر لاستیکی bellows material :

این قطعه با انواع الاستومر قابل تولید هستند (لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع  مختلف خاک گیر با الاستومر درخواستی شما مشتریان گرامی بدون محدودیت تولید، در کوتاه ترین زمان بهترین کیفیت و قیمت را ارائه می دهد)  و همچنین با توجه به شرایط محیطی و نحوه اعمال نیرو به گردگیر نوع جنس آن مشخص میشود که در این رابطه می توانید با مهندسان رویان صنعت مشاوره رایگان دریافت کنید. انواع الاستومر مورد استفاده در گردگیر ها عبارت اند از :

گردگیر لاستیکی  گردگیر آکاردونی .rubber bellows

 گردگیر سیلیکونی (bellows cilicon):

خاک گیر سیلیکونی در محیط هایی با حرارت و دمای بالا تا 200 درجه سانتیگراد استفاده میشوند. و برای اطلاعات بیشتر و انتخاب جنس مناسب یا مهندسان لاستیک سازی رویان صنعت تماس بگیرید.

BELLOWS گردگیر و خاک گیر لاستیکی

 گردگیر bellows  NBR:

خاک گیر nbr یا نیتریل  ضد روغن برای محیط های کاری همراه با روغن استفاده میشود که این الاستومر مقاومت خوبی در مقابل اکثر روغن های صنعتی دارد.

  گردگیر وایتون (bellows Viton):

خاک گیر وایتون با نام تجاری FkM  دارای خواصی می باشد که باتوجه به قیمت بالای فقط در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

گردگیر لاستیکی  گردگیر آکاردونی .rubber bellows

انواع گردگیر لاستیکی، لاستیک سازی رویان صنعت:

انواع گردگیر لاستیکی آکاردئونی

انواع گردگیر لاستیکی لوله ای شکل

انواع گردگیر لاستیکی مخروطی

انواع گردگیر آکاردئونی انتقال مواد یا لرزه گیر اکاردونی

انواع گردگیر سیلیکون بهداشتی

انواع خاک گیر لاستیکی

و…

گردگیر لاستیکی اکاردئونی

فیلم نحوه تولید و معرفی نمونه تولیدی گردگیر لاستیکی اکاردئونی، رویان صنعت را در اپارت مشاهده کنید.

جهت مشاهده کلیک کنید

https://aparat.com/v/2pJXQ


BELLOWS گردگیر و خاک گیر لاستیکی اکاردئونی

گردگیر آکارئونی

گردگیر آکاردئونی دو نوع فنردار و بدون فنر دارد که یکی از پرکاربردی ترین انواع گردگیرهای لاستیکی می باشند. گردگیرهای آکاردئونی بر خلاف دیگر گردگیرهای لاستیکی که بصورت قالب سازی تولید می شوند و از جمله مزیت نوع فنردار آن، می توان به جلوگیری از نفوذ آب اشاره نمود. گردگیرهای آکاردئونی در اکثر موارد از جنس لاستیک و پلاستیک اما در شرایط محیطی خاص و بسته به نوع کاربری از جنس چرم، انواع پارچه های برزنتی( نسوز ) به منظور جلوگیری از ورود آلودگی ها به داخل سیلندرها و در برخی مواقع به عنوان آب بند تهیه و تولید می شوند. که هر نوع این قطعه در لاستیک سازی رویان صنعت قابل سفارش می باشد.

 

تولید کننده انواع گردگیرهای اکاردئونی و خرطومی

مهم ترین ویژگی گردگیرهای آکاردئونی به منظور محافظت از جک ها و پیشگیری از سایش شافت ها، امکان تغییر دادن میزان طول آن ها می باشد. گردگیرهای آکاردئونی مورد استفاده شده در پیستون ها در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و تولید و در ماشین آلات و سیستم های گوناگون مورد استفاده قرار داده شوند. جنس و متریال ساختاری گردگیرهای آکاردئونی بسته به شرایط محیطی می تواند از نوع NBR(لاستیک مصنوعی) مقاوم در برابر حرارت و مواد روغنی، NR نوع لاستیک معمولی، نوع سیلیکون مقاوم در برابر حرارت و به دلیل خاصیت بهداشتی سیلیکون در مصارف بهداشتی، پزشکی و صنایع غذایی استفاده می شود، EPDM نوع مقاوم در محیط های اسیدی و آب شور، نوع لاستیکی نئوپرن ضد ساییدگی و نوع پلی یورتان و … می باشند.گردگیر لاستیکی آکاردئونی رویان صنعت

 

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش لطفا با گروه صنایع لاستیک سازی رویان صنعت تماس بگیرید.

واحد فروش و فنی

09131648054
بازگشت به لیست