محصولات

گوی لاستیکی

گوی لاستیکی| توپ لاستیکی| کره لاستیکی

 گوی لاستیکی،توپ لاستیکی،کره لاستیکی(rubber ball)

گوی لاستیکی rubber ball

تعریف گوی لاستیکی:

از جمله قطعات صنعت لاستیک می باشد که وظیفه آب بندی در پمپ دیافراگم شیرهای اطمینان و سوپاپ ها را دارد و با توجه به نقش مهم و حساس آن در مکان های صنعتی تمامی موارد مربوط به این قطعه کروی شکل از قبیل تولید ، وزن چگالی ، جنس یا متریال ، ظاهر و ابعاد باید به صورت کاملا مهندسی محاسبه و اندازه گیری شود صنایع لاستیک سازی رویان صنعت قادر به  بومی سازی و تولید انواع گوی لاستیکی می باشد.

گوی لاستیکی rubber ball

کاربرد گوی لاستیکی:

در مکانیزم های صنعتی و پمپ های بادی و سوپاپ ها وظیفه باز و بستن جریان سیال ، هوا و… یا موارد دیگر را دارد و دلیل استفاده از این قطعه در این مکانیزم حرکت آسان آن با کمترین فشار می باشد که ظاهر کروی شکل قطعه این امکان را به طراح می دهد که با کمترین انرژی بیشترین حرکت و بالاترین ضریب اطمینان آببندی را در طراحی خود داشته باشد.

گوی لاستیکی rubber ball

متریال(جنس) گوی لاستیکی:

با توجه به محیط کاری و شرایط جوی کارکرد این قطعه انتخاب می گردد ، متریال epdm  در بسیاری از مواد شیمیایی ، مانند اسیدها و بازها همچنین در آب گرم و آب شور تا دمای 100 درجه سانتی گراد استفاده می گردد.با جنس ان بی ار NBR در محیط هایی که در مجاورت روغن ، بخار روغن و… وجود داشته باشد استفاده می گردد. با متریال سیلیکون SILICON در دمای 20- درجه الی 200 درجه کاربرد دارد. با متریال وایتون در محیط های شیمیایی با دمای بالای 200 درجه مورد استفاده می باشد ، درحالتی که محیط کارکرد دارای شرایط عادی باشد می توان  از متریال NR  و SBR استفاده کرد.

ابعاد و سایز گوی لاستیکی:

ابعاد این قطعه فقط با قطر و شعاع مشخص می شود و همچنین با داشتن اندازه قطر و یا شعاع می توان حجم را بدست آورد.

گوی لاستیگی

چگالی ،جرم ، وزن گوی لاستیکی :

چگالی و جرم این قطعه مهمترین بخش می باشد به دلیل اینکه در پمپ ها و سوپاپ ها مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین حرکت گوی لاستیکی با فشار وارد شده  و مهندسی تنظیم می گردد در طراحی مکانیزم تمامی پارامتر ها از قبیل سایز ، جرم  موثر می باشد.و همچنین گوی فولادی و یا آلومینیومی در مرکز گوی ،موثر درافزایش وزن قطعه می باشد و برای کاهش وزن  از ورق خم شده تو خالی می توان استفاده کرد.

گوی لاستیکی

روش تولید :

با استفاده از قالب های فولادی 2 تکه تولید می شود و کامپاند لاستیکی به صورت لقمه ای منظم داخل قالب قرار داده می شود. گوهای لاستیکی با قطرهای بالاتر تولید سخت تر و زمان بری دارند ، همچنین گوی فلزدار (با مرکز فلزی) دارای حساسیت بالایی هستند و هنگام تولید اگر دقت لازم صورت نگیرد مغزی فلزی در مرکز قرار نمیگیرد وباعث حرکت نامنظم گوی در مکانیزم می شود.

تولید کننده انواع گوی رابری:

صنایع لاستیک سازی رویان صنعت طراح و تولید کننده انواع قطعات لاستیکی و پلیمری می باشد، همچنین این مجموعه قادر به تولید انواع  گوی لاستیکی ، توپک لاستیکی ،کره لاستیکی  می باشد  غالبا  تمام لاستیک یا تو خالی یا همراه با فلز تولید می شود و با متریال های مختلف از جمله hnbr  , nbr , viton , silicon , nr  و… با توجه به درخواست مشتری با بهترین قیمت و کیفیت در کوتاه ترین زمان ارائه می گردد. و همچنین می توانید جهت مشاهده تصاویر بیشتر از انواع گوی لاستیکی لاستیکی کلیک کنید.

نحوه کارکرد گوی لاستیکی در پمپ های دیافراگمی

نحوه کاردکرد گوی لاستیکی در پمپ دیافراگمی

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با صنایع لاستیک سازی رویان صنعت تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.