دیافراگم پوزیشنر سامسون

دیافراگم پوزیشنر سامسون

دیافراگم پوزیشنر سامسون:

دیافراگم پوزیشنر سامسون ( کنترل ولو سامسون )به عنوان یک کنترل کننده که جریان مایعات یا گاز در یک سیستم را تنظیم می کند گفته می شود و همچنین شیر پنوماتیک سامسون مهمترین قسمت هر حلقه کنترل فرآیند هستند از مهم تزین کاربرد این دیافراگم، که یک مایع روان مانند گاز ، بخار ، آب یا ترکیبات شیمیایی را دستکاری می کند تا اختلال بار را جبران کند و فرایند تنظیم شده را تا حد ممکن نزدیک به نقطه تنظیم دلخواه قرار دهد.

 

دیافراگم پوزیشنر سامسون

انواع دیافراگم های پوزیشنر:

 • دیافراگم لاستیکی پوزیشنر الکتریکی
 • دیافراگم لاستیکی پوزیشنر پنوماتیکی
 • دیافراگم لاستیکی پوزیشنر الکترو-پنوماتیکی
 • دیافراگم لاستیکی پوزیشنر دیجیتالی

 

دیافراگم پوزیشنر در  صنایع زیر کاربرد دارد:

 • نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع شیمیایی
 • تبرید
 • گازهای صنعتی
 • ماشین سازی
 • استیل و آهن
 • معدن و فلز
 • داروسازی و بیوتکنولوژی
 • غذا و نوشیدنی
 • آب و فاضلاب
 • سیستم های HVAC
 • نیروگاه برق

 

دیافراگم پوزیشنر سامسون

تولید کننده انواع دیافراگم لاستیکی شیرهای صنعتی:

لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده و طراح انواع دیافراگم های لاستیکی : اکچویتور دیافراگم, اکچویتور پنوماتیک , اکچویتور سامسون , اکچویتور دیافراگم پنوماتیک، دیافراگم های جورج فیشر ، پمپ های پنوماتیک ، انواع اکچویتور ها . کنترل ولو ها ، پمپ های هیدرازین ( هانی من ) ، دیافراگم بلادر اکومولاتور، دیافراگم ممبران، دیافراگم فلومتر(جرمی، صنایع غذایی، مایعات، بخارو..)، دیافراگم پوزیشنر زیمنس، دیافراگم کنترل کننده شیرهای پنوماتیک، دیافراگم ای تو پی پوزیشنر فیلر باس مسونیلن و یا نام های مشابه … می باشد.

لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو

انواع باتر فلای ولو یا لاینر باترفلای ولو یا لاستیک شیر پروانه ای

لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو

لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو یا سیت ولو سیلیکونی باترفلای  (Butterfly Valve Silicone Rubber) که مهمترین وظیفه این قطعه آببندی است و همچنین  انعطاف‌پذیری خوب  این الاستومر باعث می شود که از سری محصولات رابری می باشد که در محدوده دمایی ۶۰_ تا ۲۵۰ سانتیگراد استفاده می‌شود.

شیرهای پروانه ای سیلیکونی که در صنایع مختلف نظیر صنایع غذایی. صنایع لبنیاتی، صنایع سیمان، نفت گاز، پتروشیمی و اکثر صنایعی که نیاز به مسدود کردن جریان سیال و تنظیم میزان فشار سیال است مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

لاینرهای سیلیکون یا همان سیت ولوهای سیلیکون از نظر مقایسه ای با لاینرهای لاستیکی چند نقض دارند که در زیر به آن اشاره میکنیم:

اولین نقص استحکام پایین تر در شرایط تنشی میباشد که این خود عمر ولو را پایین می‌آورد دومین مسئله مقاوم نبودن در مقابل روغن و فرآورده های نفتی میباشد. صنایع لاستیک سازی رویان صنعت آمادگی لازم جهت مشاوره در راه اندازی خطوط، تعمیر و تعویض لاینرهای سیلیکونی پیشنهادات فنی در خصوص انتخاب متریال سیت ولوها را داراست.

لاینرهای سیلیکونی نیازمند  طراحی و ساخت دقیقی میباشد زیرا  فشار سیال در پشت ولو با میزان فشار بسته شدن رابطه مستقیم دارد و سازنده می‌بایست این نکات را رعایت کند.

 

باتر فلای ولو سیلیکونی

خصوصیات لاینر سیلیکونی باترفلای ولو :

 • لاینرهای سیلیکونی ولو با انعطاف‌پذیر بالا باعث کارایی بهتر می شوند و افزایش عمر شیرهای پروانه‌ای می شود.
 • لاینر سیت ولو از قسمت‌های داخلی و خارجی شیر پروانه ای ها در برابر نشت و خوردگی و سایش محافظت می کند.
 • لاینرها عایق آب در باترفلای ولو است.
 • و همچنین عایق رطوبت و هوا و صدا می باشد.
 • خاصیت نارسایی الکتریسیته دارد.
 • قابلیت عملکردی خوب در برابر حرارت و برودت.
 • و سهولت در نصب و نگهداری لاینر ها.

 

انواع باتر فلای ولو یا لاینر باترفلای ولو یا لاستیک شیر پروانه ای

تولید کننده انواع لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو :

لاستیک سازی رویان صنعت  بهترین کیفیت و قیمت را در تولید انواع لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو ارائه می دهد و همچنین انواع الاستومرهای Butterfly Valve  Rubber را میتوانید سفارش دهید و به علت تجهیز بودن و نیروی مجرب و کارآموزده در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنید و قابل توجه شما مشتریان گرامی لاستیک سازی رویان صنعت طراح و تولید کننده انواع قطعات لاستیکی می باشد.

صنایع لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع سیت ولو از سایز dn25 تا dn 800 می باشد.

 

 

اورینگ وایتون viton

اورینگ

اورینگ وایتون چیست؟

اورینگ وایتون الاستومری با خواص ویژه وبا اختصار (fkm flouroelastomer) به عنوان آب بند سیل در شرایط کارکرد با دمای بالا تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد همچنین مقاومت در مقابل روغن های صنعتی معدنی و گیاهی می باشد. oring viton در تجهیزهای دارای سیال های شیمیایی مانند انواع اسید، باز استفاده می‌شود.

 

اورینگ وایتون | اورینگ ضد حرارت و ضد اسید | اورینگ fkm | اورینگ viton

کاربردهای صنعتی ارینگ وایتون:

این قطعه در بسیاری از شرایط کاری و در طیف وسیعی از صنعت مورد استفاده قرار میگیرد. از پرکاربردترین آنها در صنایع ماشین سازی یا دستگاه سازی. صنایع نظامی و هوا فضا، کشتی رانی و دریایی و تقریبا کلیه صنایع کوچک و بزرگ استفاده می‌شود.

اورینگ در صنایع جک سازی:

به دلیل تحریم های اقتصادی تحمیل شده به کشور عزیزمان در سال های اخیر صنعتگران داخلی دست بکار شده و جکهای مختلفی با تیپ های مختلف طراحی و تولید کرده که اورینگ یکی  از محصولات استفاده شده در این جک ها می باشد. اورینگ fkm در بعضی از این جکها استفاده می‌شود که دارای تلرانس ابعادی دقیق و شرایط کارکرد خاص میباشد. اورینگ دمای بالا در محیط های کاری با دمای بالا ویا روغن داغ حاصل از شرایط مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد همچنین انواع سیل مانند وی رینگ وایتون، پکینگ وایتون بک آپ رینگ سیل ها با مقاطع مختلف مانند ایکس رینگ و…. هم در جک ها یا همان سیلندر و پیستون ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

اورینگ وایتون | اورینگ ضد حرارت و ضد اسید | اورینگ fkm | اورینگ viton

در چه مواردی استفاده از وایتون ممنوع است:

قرارگیری این قطعه در محیط هایی مانند Ketones ، Amines ، Esters و اترها با وزن مولکولی کم، Nitro hydrocarbons ، Hydrofluoride Hydrofluoride  و Chlorosulfonic acid برای استفاده از  oring viton یا دیگر آببندهای وایتون را لاستیک سازی رویان صنعت پیشنهاد نمی کند و همچنین شما مشتریان گرامی جهت اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره در زمینه انتخاب بهتر الاستومر با ما تماس بگیرید.

 

سایز اورینگ وایتون :

انواع سایزهای استاندارد مختلف (قطرداخلی و بیرونی و ضخامت) را در جنس های مختلف به صورت تعدادی و تیراژی لاستیک سازی رویان صنعت طراحی، تولید و عرضه می نمایید. و زمانیکه نیاز به اورینگی با قطر خیلی بزرگ باشد از اورینگ متری استفاده می شود که با چسب به شکل حلقه ای تبدیل می شود و قابل استفاده می باشد.

اورینگ وایتون | اورینگ ضد حرارت و ضد اسید | اورینگ fkm | اورینگ viton

اورینگ سیلیکون silicon

اورینگ سیلیکون silicon

اورینگ سیلیکون  چیست؟

اورینگ سیلیکونی (ORING SILICON)، الاستیسیته خود را در دمای ۶۰ – تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد حفظ می کند (توجه: حرارت مستقیم را تاب نمی آورد و تحمل آن در برابر حرارت غیرمستقیم است و اورینگ دما بالا نیز گفته می شود) و در این بازه دمایی مقاوم می باشد که باعث می شود با مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا و رنگ پذیری خوب در مصارف بهداشتی و پزشکی و غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

و لازم به ذکر است که مقاومت اورینگهای سیلیکونی در برابر گاز اوزون، نور فرابنفش، جو، روان کارها و آب بسیار خوب است و استاندارد سختی آن ۷۰  می باشد، اما استفاده از ارینگ سیلیکون در اجزا و آببند های دینامیکی توصیه نمی شود زیرا باید از الاستومرهای دیگری استفاده شود که در این رابطه می توانید از مهندسان لاستیک سازی رویان صنعت مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

اورینگ سیلیکون silicon

انواع سیلیکون و انواع اورینگ:

سیلیکون به دونوع تقسیم می شود که نوع اول آن  که رنگ آن بی رنگ و شفاف می باشد که برای مصارف بهداشتی غذایی و پزشکی کاربرد دارد. و نوع دوم صنعتی آن دارای رنگ های مختلفی از جمله قرمز، نارنجی، زرد و طوسی می باشد.لاستیک سازی رویان صنعت قادر به طراحی و تولید انواع ارینگ (بی رنگ، رنگی، اسفنجی، تزریقی و..)، به درخواست شما مشتریان به صورت تعدادی و تیراژی می باشد.

Oring  در دو شکل حلقه ای و همچنین متری موجود می باشد. اورینگ حلقه ای یا مدار بسته در سایزهای استاندارد وجود دارد که لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع سایزهای استاندارد به صورت تعدادی و تیراژی می باشد. و زمانیکه نیاز به ارینگی با قطر خیلی بزرگ باشد از اورینگ متری استفاده می شود که با چسب به شکل حلقه ای تبدیل می شود و قابل استفاده می باشد. اورینگ ها تقریباً در هر صنعتی کاربرد دارند.

 

اورینگ سیلیکون silicon

مصارف اورینگ سیلیکون در کجاست؟

برای قرار گرفتن در یک شیار و تحت فشار بودن میان دویا چند بخش طراحی شده است تا آب بندی در محل اتصال ایجاد نماید و درمصارف بهداشتی و پزشکی و غذایی و کارخانجات ساخت قطعات خودرو، پزشکی ( اورینگهای ارتودنسی- ایمپلنت)، صنعت پوشاک، لوازم ورزشی، صنعت برق و… استفاده کرد.

لاستیک سازی رویان صنعت فروشنده، طراح و تولید کننده  انواع اورینگ می باشد و  مهندسان لاستیک سازی رویان صنعت شما مشتریان گرامی را در انتخاب بهترین الاستومر  و با توجه به محل قرار گیری اورینگ، راهنمایی می نمایند و لازم به ذکر است رویان صنعت بدون محدودیت تولید به درخواست شما مشتریان گرامی، اورینگ مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

 

اورینگ سیلیکون silicon

 

 

 

 

 

باتر فلای ولو وایتون

لاستیک شیر پروانه ای یا باتر فلای ولو

باتر فلای ولو وایتون

باتر فلای ولو وایتون:

باتر فلای ولو وایتون (viton) می‌تواند در  اکثر شرایط کاری مانند دمای بالا تا ۳۰۰درجه سانتیگراد را تحمل کند و در اکثر مواد شیمیایی دچار خوردگی و تورم نشود و همچنین در مقابل اسید و حرارت نیز مقاوم می باشد و در صنایع مختلف نظیر صنایع شیمیایی، نفت، گاز، فولاد، مورد استفاده زیادی دارد. لاستیک سازی رویان صنعت در ابعاد مختلف با بهترین قیمت و کیفیت، بدون محدودیت تولید، به درخواست شما مشتریان گرامی طراحی و تولید می نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

لاستیک شیر پروانه ای یا باتر فلای ولو

باترفلای ولو:

لاینر باتر فلای ولو لاستیکی یا لاستیک شیر پروانه ای  در سایزهای بزرگتر دارای عملگرهایی متعددی مانند پنوماتیکی، هیدرولیکی و غیره دارد و همچنین در الاستومر های مختلف و  از سایز pn 50 الی pn 600 توسط لاستیک سازی رویان صنعت تولید می شود. و همچنین دارای عملکرد آسان و سریع می باشد.

يكي از ساده‌ترين شيرهاي كه كاربرد صنعتي آن در واحدهاي نفت و پتروشيمي متداول است باترفلای ولو یا شير صنعتي پروانه‌اي است و ساختمان آن از يك بدنه معمولي و يك صفحه مدور كه تقريباً در میان قرار دارد ساخته شده است.

 

نحوه عملکرد :

در بعضی موارد خاص بوسیله فلکه دستی که به میله گرداننده صفحه وصل می باشد و مکانیزم آن در یک جعبه چرخ دنده قرار دارد مجهز می کنند تا چنانچه اگر گرداننده اصلی که هوا یا هیدرولیک باشد از کار افتاده و بتوانند با آزاد کردن آن از دنده، با اهرم یا فلکه دستی را در هر حالت که باشد نگه داشت.

 

ضربه گیر دو سر مهره، دو سر پیچ، یک سر مهره و یک سر پیچ

ضربه گیر لاستیکی دو سر مهره

 

 

ضربه گیر دو سر مهره، دو سر پیچ، یک سر مهره و یک سر پیچ لاستیکی:

تولید کننده انواع ضربه گیر های دو سر مهره، دو سر پیچ، یک سر مهره و یک سر پیچ لاستیکی در اشکال هندسی مختلف و طبق اندازه و جنس درخواستی شما مشتریان طراحی، ساخته و تولید می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروش لاستیک سازی رویان صنعت تماس بگیرید.

 

ضربه گیر لاستیکی

ضربه گیر لاستیکی

دمپر لاستیکی:

همچنین لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع دمپر danper (ضربه گیر لاستیکی) می باشد جهت اطلاعات بیشتر به گالری مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

دیافراگم لاستیکی شیر برقی

دیافراگم لاستیکی شیربرقی

دیافراگم لاستیکی شیربرقی

دیافراگم لاستیکی شیر برقی:

دیافراگم لاستیکی شیر برقی برای تنظیم جریان سیال، مورد استفاده قرار می گیرند،  و همچنین نسبت به سایر تیپ ها ،  عبور کامل جریان ( دبی ) از شیر، بدون هیچ گونه افتی می باشد، امروزه انواع بسیاری از لاستیک دیافراگم شیر برقی توسط لاستیک سازی رویان صنعت بدون محدودیت سایز و نحوه عملکرد، طراحی ، ساخته و تولید می‌شوند همچنین شما مشتریان گرامی با ارئه قطعه یا نقشه قطعه مورد نظر خود به مهندسان رویان صنعت، قطعه شما طراحی، ساخته و تولید می گردد.

 

انواع دیافراگم شیر برقی:

بنا به کاربرد و نحوه کارکرد یا شکل آن به زیرگروه های مختلف دسته بندی می‌شود :

دیافراگم لاستیکی سلونوئید ولو یا شیر برقی Solenoid Valve،  ساندرز،  رگلاتور،  آنالوگ،  آبیاری،  توربو،  آب های گرم و فشار قوی،  هیدرولیک و  ابعاد ۱،۲و۳ اینچ و…

 

کاربرد های دیافراگم شیر برقی:

 • شیر برقی برای کنترل یک شیر صنعتی بزرگتر
 •  کنترل سیلندرها در سیتم های پرقدرت بادی و هیدرولیک
 •  کنترل سیلندرها و سیال وارد شده به موتور
 • سیتم های آبپاش صنعتی و اتوماتیک
 •  ماشین های خانگی مانند ظرف شویی و لباس شویی جهت کنترل آب ورودی به ماشین صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی
 • سیستم های تبرید و تهویه مطبوع و …

 

لاستیک سازی رویان صنعت طراح، سازنده و تولید کننده انواع دیافراگم لاستیکی می باشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کوپلینگ ژنراتور کشتی

کوپلینگ ژنراتور کشتی، کوپلینگ لاستیکی کشتی. کوپلینگ ولکان مخصوص کشتی.

کوپلینگ ژنراتور کشتی، کوپلینگ لاستیکی کشتی. کوپلینگ ولکان مخصوص کشتی.

کوپلینگ ژنراتور کشتی، کوپلینگ لاستیکی کشتی. کوپلینگ ولکان مخصوص کشتی.

کوپلینگ ژنراتور کشتی، کوپلینگ لاستیکی کشتی. کوپلینگ ولکان مخصوص کشتی.

لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده و طراح انواع کوپلینگ ژنراتور کشتی در ابعاد و جنس های مختلف، بدون محدودیت در تولید می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا  تماس بگیرید.

کوپلینگ پلی اورتان pu (پلی یورتان)

کوپلینگ لاستیکی

کوپلینگ PU لاستیک سازی رویان صنعت:

شایان ذکر است که مقاومت لاستیک‌های PU (پلی‌اورتان یا پلی‌یورتان) در برابر فشار، سایش، خوردگی، پارگی، مواد شیمیایی و روغنی و استحکام کششی و انعطاف‌پذیری بالا، از آن‌ها در ساخت قطعات صنعتی از جمله کوپلینگ‌ها نیز استفاده می‌شود. و همچنین کوپلینگ پلی اورتان پلیمری به دلیل طراحی خاصی که دارند می‌توانند فشارهای بالای سیال را تحمل کنند و بسته به جنس و طراحی ساخت کوپلینگ، ساعت کارکرد و فشار کاری عمر معینی دارند.

 

کاربرد و مزیت کوپلینگ پلی اورتان pu

پلی یورتان pu به گونه ای از مواد شیمیایی گفته می شود که از واکنش و ترکیب دو ماده اصلی بنام پی ال ها وایزوسیانات بوجود می آید .و در صورتی استفاده از کوپلینگ‌های انعطاف ‎پذیر از نوع پلی‌اورتان pu، ضربه های ناگهانی و لرزه های وارده تا حد زیادی توسط این نوع لاستیک جذب شده و به سمت دیگر وارد نخواهد شد. و همچنین این الاستومر دارای خواص خاصی است که با تغییر در ساختار ان می توان کاربری آن را بنا به مورد مصرف تغییر داد. و لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع کوپلینگ های لاستیکی با وجود فلز و منجید و… طبق قطعه یا نقشه شما مشتریان گرامی طراحی و تولید می کند.

 

کوپلینگ پلی یورتان

 

کاربررد و ویژگی متریال پلی یورتان ها در کوپلینگ ها را می توان نام برد:

 • مقاومت بالا در برابر ضربه های دینامیکی
 • مقاومت بالا در برابر تغییر شکل و پاره شدگی
 • مقاومت بالا در برابر سایش دستگاه
 • مقاومت بالا در برابر تغییر دما
 • همچنین با تغییردر خواص در پلیمر پلی اورتان pu یا پلی یورتان می توان به عنوان عایق برق وانواع کف پوش  مورد استفاده است.
 • کاربررد منحصربفرد  این قطعه سبب استفاده این ماده در صنعت شده است و با توجه به خصلت های پلی یورتان  درعلم پزشکی هم مورد استفاده  است.
 • پلی یورتان pu در تولید انواع وسایل ورزشی، صنعت راه سازی و انواع حفاری ها، ساختمان سازی و … مورد استفاده است.

 

کوپلینگ پلی اورتان pu

تولید کننده و طراح انواع کوپلینگ پلی اورتان (خورشیدی، گشنیزی، چرخ دنده، طبقاتی، وی پک، بشکه ای، تایری و…) طبق قطعه یا نقشه و … شما مشتریان گرامی طراحی و تولید می نمایید و همچنین لاستیک سازی رویان صنعت با فعالیت بیش از دو دهه و دارا بودن افراد مجرب در زمینه لاستیک سازی انواع قطعات لاستیکی و سیلیکونی و پلیمری را با بهترین قیمت و کیفیت بدون محدودیت تولید در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد و همچنین جهت مشاهده بیشتر قطعات لاستیکی رویان صنعت کلیک کنید.

 

پکینگ پنوماتیک

پکینگ جک پنوماتیکی و هیدرولیکی

پکینگ پنوماتیک چیست:

پکینگ های لاستیکی پنوماتیک آب بندهای پیستونی می‌باشند، که در سیلندر جک های بادی استفاده میشوند و با نام های پکینگ دوطرفه، پکینگ فلز دار، پکینگ پنوماتیک و پکینگ جک شناسایی می‌شوند. و همچنین لاستیک سازی رویان صنعت در سایزهای مختلف استاندارد (پیستونی و گلویی) به صورت تعدادی و تیراژی ارانه می دهد.

 

پکینگ پنوماتیکی و هیدرولیکی

کاربرد پکینگ های لاستیکی پنوماتیک:

در جک های رفت و برگشتی جهت انتقال نیرو به کار گرفته می‌شوند و انتقال نیروی مکانیکی در دوجهت را در جک ها انجام می‌دهند.

 

جنس پکینگ های لاستیکی دوطرفه:

با الاستومر مهندسی و تقویت شده ساخته می‌شوند و دارای هسته مرکزی فلزی جهت تقویت استحکام ساختاری و آب بندی بهتر می‌باشند.

 

طراحی پکینگ های لاستیکی دوطرفه:

دارای طراحی خاص و حساسی هستند که در صورت عدم رعایت استاندارد طراحی، دچار مشکلاتی در هنگام کار می‌شود. به عنوان مثال در صورت عدم رعایت زوایای استاندارد پکینگ باعث بروز نشتی از جداره های سیلندر می‌شود. از دیگر نکات طراحی توجه به سایز فلز مرکز و ضخامت جداره های لاستیکی آن میباشد.

 

پکینگ پنوماتیکی و هیدرولیکی

سایز پکینگ جک پنوماتیک:

انواع سایزهای استاندارد :  در قطر داخلی سیلندرها خلاصه می‌شود واز سایز ۲۰ میلیمتر الی ۲۵۰ میلیمتر دسته بندی می‌شوند.

لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده و طراح و فروشنده انواع پکینگ های لاستیکی و پکینگ پنوماتیک (جک، دو طرفه و فلزدار) طبق قطعه یا نقشه شما مشتریان گرامی طراحی و تولید می نمایید و همچنین لاستیک سازی رویان صنعت با فعالیت بیش از دو دهه و دارا بودن افراد مجرب در زمینه لاستیک سازی انواع قطعات لاستیکی و سیلیکونی و پلیمری را با بهترین قیمت و کیفیت بدون محدودیت تولید در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

جهت ارتباط با کارشناس فروش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۳۱۶۴۸۰۵۴