محصولات

لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو

انواع باتر فلای ولو یا لاینر باترفلای ولو یا لاستیک شیر پروانه ای

لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو

لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو یا سیت ولو سیلیکونی باترفلای  (Butterfly Valve Silicone Rubber) که مهمترین وظیفه این قطعه آببندی است و همچنین  انعطاف‌پذیری خوب  این الاستومر باعث می شود که از سری محصولات رابری می باشد که در محدوده دمایی 60_ تا 250 سانتیگراد استفاده می‌شود.

شیرهای پروانه ای سیلیکونی که در صنایع مختلف نظیر صنایع غذایی. صنایع لبنیاتی، صنایع سیمان، نفت گاز، پتروشیمی و اکثر صنایعی که نیاز به مسدود کردن جریان سیال و تنظیم میزان فشار سیال است مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لاینرهای سیلیکون یا همان سیت ولوهای سیلیکون از نظر مقایسه ای با لاینرهای لاستیکی چند نقض دارند که در زیر به آن اشاره میکنیم:

اولین نقص استحکام پایین تر در شرایط تنشی میباشد که این خود عمر ولو را پایین می‌آورد دومین مسئله مقاوم نبودن در مقابل روغن و فرآورده های نفتی میباشد. صنایع لاستیک سازی رویان صنعت آمادگی لازم جهت مشاوره در راه اندازی خطوط، تعمیر و تعویض لاینرهای سیلیکونی پیشنهادات فنی در خصوص انتخاب متریال سیت ولوها را داراست.

لاینرهای سیلیکونی نیازمند  طراحی و ساخت دقیقی میباشد زیرا  فشار سیال در پشت ولو با میزان فشار بسته شدن رابطه مستقیم دارد و سازنده می‌بایست این نکات را رعایت کند.

باتر فلای ولو سیلیکونی

خصوصیات لاینر سیلیکونی باترفلای ولو :

  • لاینرهای سیلیکونی ولو با انعطاف‌پذیر بالا باعث کارایی بهتر می شوند و افزایش عمر شیرهای پروانه‌ای می شود.
  • لاینر سیت ولو از قسمت‌های داخلی و خارجی شیر پروانه ای ها در برابر نشت و خوردگی و سایش محافظت می کند.
  • لاینرها عایق آب در باترفلای ولو است.
  • و همچنین عایق رطوبت و هوا و صدا می باشد.
  • خاصیت نارسایی الکتریسیته دارد.
  • قابلیت عملکردی خوب در برابر حرارت و برودت.
  • و سهولت در نصب و نگهداری لاینر ها.

انواع باتر فلای ولو یا لاینر باترفلای ولو یا لاستیک شیر پروانه ای

تولید کننده انواع لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو :

لاستیک سازی رویان صنعت  بهترین کیفیت و قیمت را در تولید انواع لاینر سیلیکونی باتر فلای ولو ارائه می دهد و همچنین انواع الاستومرهای Butterfly Valve  Rubber را میتوانید سفارش دهید و به علت تجهیز بودن و نیروی مجرب و کارآموزده در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنید و قابل توجه شما مشتریان گرامی لاستیک سازی رویان صنعت طراح و تولید کننده انواع قطعات لاستیکی می باشد.

صنایع لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع سیت ولو از سایز dn25 تا dn 800 می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.