دیافراگم لاستیکی

تولید کننده دیافراگم لاستیکی:

این قطعه با ساختار متفاوت در سایز، کارکرد، شکل ظاهری دارای روش تولید متفاوتی نسبت به یکدیگر می‌باشند. تولید دیافراگم های لاستیکی رابطه مستقیم با نحوه کارکرد، فشار کاری، سیال در تماس با دیافراگم، تعداد دفعات دم و بازدم دارد.

ساخت دیافراگم با ابعاد کوچک:

این قطعه با ابعاد کوچکتر با پرس های پخت با تناژ کمتر تولید می‌شود و دیافراگم های با سطح مقطع بزرگتر با پرس های تناژ بالا تولید می‌شوند. همچنین دیافراگم هایی که تحت فشار های بالا کار می‌کنند با استفاده از منجید های پلی استر، کتان، کربن، و… تولید می‌شوند.

تولید کننده انواع دیافراگم لاستیکی

دیافراگم با روکش ptfe :

دیافراگم های مسلح به روکش ptfe که در محیط های شیمیایی کاربرد دارند به روش تولید چند جزئی و در شرایط دمایی کنترل شده تولید می‌شوند این مدل می‌توانند با منجید، فلز، و لاستیک به صورت یکپارچه تولید شوند.

جهت مشاهده نحوه تولید در رویان صنعت لطفا کلیک نمایید.

https://aparat.com/v/Ec7zb

دیافراگم کنترل ولو:

این قطعه با ضخامت های خیلی پایین با استفاده از منجید های ظریف‌تر و قالب های فوق دقیق تولید می‌شوند. دیافراگم های کنترل ولو. سندرز، ویلدن پمپ هم مانند سایر دیافراگم دارای شرایط تولید حساس و قابل ملاحظه ای هستند.

دیافراگم لاستیک سازی رویان صنعت

دیافراگم لاستیکی چیست؟

صفحه لاستیکی یا پلیمری انعطاف پذیر میباشد که کنترل جریان بین دو فضا را در کنترل ولو ها و پمپ ها انجام میدهد که از انتقال نا خواسته مواد جلوگیری میکند، این مواد می‌تواند سیال یا انواع گاز باشد، که ما قادر هستیم انواع این دیافراگم از سایز های کوچک تا بزرگ تولید و در سخت ترین شرایط کاری نصب کنیم.

دیافراگم های لاستیکی

دیافراگم لاستیکی منجیددار

دیافراگم های منجیددار با پارچه های سفارشی و طراحی شده تقویت می‌شوند و فشار کاری بالایی را تحمل می‌کنند و در شیرهای کنترل، کنترل ولو ها، شیرهای پنوماتیک، پمپ ها به کار گرفته می‌شوند این مدل دیافراگم باید در عین استحکام زیاد انعطاف پذیر و الاستیک باشند تا کاربرد مناسب داشته باشند، گروه صنعتی رویان لاستیک توانایی تولید انواع دیافراگم منجیددار را دارد.

اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دیافراگم لاستیکی منجیددار

دیافراگم های لاستیکی

کاربرد دیافراگم لاستیکی

در صنعت کاربرد زیادی دارند، دیافراگم لاستیکی در صنعت هوا فضا، در صنعت نفت و گاز، در پمپ های هیدرولیک و پنوماتیک، در کمپرسورها، پمپ خلا، شیرهای کنترل کنترل ولو ها، در محرک های حرارتی، سوپاپ ها کاربرد دارند.

دیافراگم های لاستیکی

جنس دیافراگم لاستیکی

لاستیک ای پی دی ام (epdm)
لاستیک طبیعی مصنوعی ( nr sbr)
لاستیک نیتریل (nbr)
لاستیک وایتون (viton)
لاستیک سیلیکون(silicon)
لاستیک نئوپرن (noperan)
موارد فوق بسته به کاربرد و شرایط کاری استفاده میشوند لاستیک epdm در شرایط شیمیایی، آب شور، اوزون، مورد مصرف دارد،
لاستیک Nr sbr در شرایطی که فشار زیاد باشد و مواد شیمیایی حضور نداشته باشند،
لاستیک نیتریل nbr در فشار های متوسط و روغن های صنعتی کارکرد دارد.
لاستیک وایتون viton در اکثر مواد شیمیایی و حرارت های بالا و فشار متوسط کاربرد دارد.
لاستیک نئوپرن noperan در مواد شیمیایی و فشار نسبتا بالا کارایی دارد و دمای متوسط را تحمل می‌کند.
لاستیک سیلیکون silicon در دماهای بالا و خیلی پایین کارکرد دارد و در صورت نیاز به تحمل فشار بالای کاری حتما باید با منجید و الیاف تقویت شود.

دیافراگم های لاستیک ptfe

این مدل دیافراگم در پمپ هایی که با مواد شیمیایی کار می‌کنند مورد مصرف داشته و یک طرف دیافراگم که به سیال در ارتباط است با پوشش ptfe مسلح می‌شود سیال شیمیایی مانند اسید کلرید ریک، اسید سولفوریک، ویا حلال های صنعتی می‌باشند، ptfe پلی تترا فلور اتیلن به دلیل خاصیت منحصربه فرد در این مواد دچار خوردگی نمی‌شود، ترک نمی‌خورد، ساییده نمی‌شود.

دیافراگم لاستیکی

دیافراگم های لاستیکی

دیافراگم های پلی اورتان pu

این مدل  به دلیل خاصیت ضد سایشی در مواردی دیافراگم تحت سایش زیاد میباشد کاربرد دارد، همچنین در روغن های صنعتی مقاومت خوبی داراست.

دیافراگم لاستیکی ضد گاز

لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع دیافراگم های لاستیکی ،( دیافراگم شیر برقی، واشر دیافراگم، دیافراگم پمپ و اکچویتوری و ولیدن و.. )در ابعاد و جنس های مختلف و همچنین با وجود منجید و فلز و روکش تفلون و…. طبق در خواست شما مشتریان گرامی طبق نقشه یا قطعه مورد نظر شما مشتریان گرامی طراحی و تولید می شود و همچنین جهت مشاهده تصاویر بیشتر  کلیک کنید.