محصولات

مکنده لاستیکی rubber sucker

مکنده لاستیکی rubber sucker:

مکنده لاستیکی از جمله قطعات الاستومریک میباشد که در صنایع مختلف جهت جابه جایی ،آویزکاری، تثبیت ،نشانه گزاری، اتوماسیون و… مورد استفاده قرار میگیرد. رویان صنعت طراح و تولید کننده انواع مکنده های صنایع مختلف طبق درخواست شما مشتریان گرامی با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می کند، در نظر داشته باشد رویان صنعت با کادری مجرب و کار آموخته هرنوع ساکشن لاستیکی را طراحی و تولید میکند.

نحوه کارکرد مکنده لاستیکی(rubber sucker aplicated):

باتوجه به قرارگیری روی سطح صاف فشار اتمسفر یا هوا را از ضلع مرکزی خود خارج کرده و و روی سطح میچسبد ،سپس با ورود هوا به زیر لایه های لاستیکی از روی سطح جدا میشود.

مکنده لاستیکی RUBBER SUCKER قاب پک لاستیکی

کاربرد مکنده لاستیکی در صنایع و صنعت و پتروشیمی ها:

این قطعه با توجه به حذف نیروی انسانی و جایگزین شدن رباط ها و مکانیزم ها ، همچنین الکترونیکی شدن در ازای اجرای مکانیکی در طیف وسیعی از صنایع از قبیل صنایع لبنیاتی،

صنایع الکترونیکی ، صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار میگیرند.

جنس قاب پک یا ساکشن پنوماتیک:

باتوجه به محل قرار گیری و شرایط جوی به کار گرفته شده از الاستومرهای سیلیکون، وایتون، nbr. sbr.nr و… طبق درخواست مشتری ساخته می شود. همچنین شما مشتریان گرامی می توانید هر نوع محصول لاستیکی همراه با فلز، تفلون، منجید و … را سفارش دهید تا برای شما طراحی، ساخته و تولید شود،  رویان صنعت با سالها تجربه در زمینه ساخت انواع قطعات لاستیکی و همچنین کادری مجرب و کارآموخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد تا با بهترین قیمت و کیفیت محصول خود را دریافت نمایید.

مکنده لاستیکی

صنایع لاستیک سازی رویان صنعت قادر به تولید مکنده های لاستیکی یا قاب پک لاستیکی یا ساکشن پنوماتیک لاستیکی با انواع متریال میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با گروه لاستیک سازی رویان صنعت تماس بگیرید.

مکنده لاستیکی rubber sucker

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.